Tema: Putovanja
View Single Post
Staro 18.09.2016., 03:52   #69
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Hejj ekipa. Eo mene zadnja vecer u Dubaiu sutra idem u Abu Dhabi pa letim nazad za USA ili stajem u Spanjolskoj koji dan.
Najjaca stvar koju sam isprobao je Hop on Hop off bus. Znaci sve sam obisao u dva dana, stanes gdje god zelis, bus dolazi na istu lokaciju svakih 20 minuta. Ima brdo stanica i jednostavno sidjes gdje god zelis.
Skako sam iz aviona bilo je je???o ali me je pogodio neki retard od lika, cijelo jutro nisam uopce osjecao tremu niti tamo i onda je on sav bio neki sjeban nit je pricao dok je ostatak ekipe bio vedan i super. bas mi se cinilo da mu se ne zivi i to me je totalno usralo. Kad smo skocili sam drzao dah valjda od straha jer mi je drugi lik rekao da je sve to u glavi.. hehe Uglavnom predobro iskustvo i stvarno vrijedi svake lipe cca 550 dolara. Dobio sam na sticku video i slike. Nakon toga sam rentao jet ski vozao se sat vremena oko palme i jedro hotela. CCa 150 i ovo je zaista super. Gario sam 50 kmh i nitko nist ne pila.
Danas sam plivao sa dupinima i ovo je apsolutno najjace iskustvo mog zivota. Znaci zivotinje su toliko inteligentne i utrenirane da nisam mogao vjerovati. Prosto iznenaden aahah.

Mjesto je totalno sigurno i super sam se osjecao svudje. Ljudi uglavnom dolaze iz Asie, Indije raditi u Dubai i svi su totalno ljubazni.
Jedino sranje je bilo sa klubovima gdje je moja frendica mogla normalno uci a ja sam morao dati 500 dirhama cca 150 za ulaz i to je kao cover fee za alkohol unutra hehe jbg.

Ukoliko netko zeli slike mogu poslati na fb neda mi se ovdje uploadati i neki info slobodno se javite.

Takodjer vjerojatno idem za barcelonu i madrid ovih dana pa ako netko ima neki info napisite..Hvala
TomG je offline   Reply With Quote