View Single Post
Staro 09.09.2010., 10:15   #121
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Jap, zaboravi teretanu, za skidat vise od 10 kila ti treba kako je Hamm napisao:

- Prehrana - nema tog kardia koji uz kolace i cips skida kile
- Aerobno vjezbanje - trcanje, plivanje, hodanje, bicikliranje, you name it - to ti mora postati dio zivota kako ti je dio zivota odlazak na WC ili u trgovinu. Preporucam za pocetak svaki drugi dan, kasnije i svaki dan kad se naviknes
- Dobar sobni bicikl je super - ali pouzdano znam da je DOSADAN, monoton, izgubis volju nakon nekog vremena. Treba ti nekakav cilj. Za pocetak mali, kasnije povecas ulog. Hodas za pocetak 5 km u sat i pol vremena npr... kasnije smanjujes vrijeme malo po malo dok ne preraste u lagani jogging.
- jednom u 2 tjedna odi u mekdonalds i pojedi junk fooda - ne sad odma da se zabijes u pod hranom, nego cisto neki standardni meni - junk food, koliko god ga pljuvali, sadrzi i neke korisne stvari, plus to je nakon zdrave prehrane svojevrstan mali sok za organizam - dobra stvar da se ne naviknes prelagano... a i pomaze da ne popizdis od zdrave prehrane heheh

Vjezbanje u teretani je do jaja (idem ja vec 2 godine), ali vecina ljudi koji krenu u teretanu uglavnom dobiju misice, a ne otope puno sala jer vjezbanje s utezima nije kardio, pa im se dogodi da uz pusiona prehranu nabiju jos par kila u prvih par mjeseci.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote