View Single Post
Staro 18.10.2009., 22:44   #96
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
@PoP-nisam punoljetan,niti prepun zivotnog iskustva,al imah jedno iskustvo koje me skoro stajalo zivota.
Tako ja iso poslat plocu na Aut.Kol. i dodem do semafora,skinem slusalicu,kao sto uvijek radim na prijelazima,krizanjima bla bla i cekam par sec i upali se zeleno.Taman da krenem,kad najednom,podsvjest neda,okrenem se desno i proleti mi kamion dug 10m,10ak cm od glave.Em mi je bilo zeleno,em je njemu barem 5s bilo crvneno.Ugl stajo sam na zebri sljedecih 15s,majkemi,cijeli zivot mi je proletio na onoj metalik boji od kamiona...
Nakon toga,shvacenje da sam skoro poginuo(jedan korak naprijed i zbogom),skoro sam se rasplako,tolko emocija toliko bijesa,to u zivotu nisam osjetio
.Nakon toga me strah prec prek bilo koje zebre,toliko sam oprezan,stalno gledam i opet,badava ti to kad te ovako lik mogo usmrtit...
Zvuci mutavo,al gledam na zivot skroz drukcije od tad,i naravno,nisam potpuno isti ko prije.
E sad mi reci kako da ja stanem na tvoju,na iciju stranu,znam da nisi mogao nikome nauditi,ali kako?
Kako covjek uopce moze normalno zivjet s takvim budalama na ulici (ne mislim na tebe,ne brini),da ja moram svaki razmisljat dal ce mene neko udarit na semaforu?
Neznam ni kaj je ispalo od ovog posta,nadam se da ce se moc procitat,LN!
To je zato sto mozes biti mentalno retardiran i dobiti vozacku. Kad kazem da bi uveo IQ test prije davanja vozacek ljudi me cudno gledaju.

Pa ja vise nemogu nabrojat situacije iz prometa u kojima sam se izvuko za dlaku. Svake godine kad idem prema moru kad mi IM rege pocnu doletavat ko kamikaze pa sledim se. treba mi 2 dana da se oporavim od puta.

Necu zaboravit nikad kad mi je frajer sa fakin cisternom uletio u traku sa 120. Isus bog pa po zobnom kartonu bi me indetificirali da se nisam zaustavio.

Na zagorskoj sam se naizbjegavao idiota i idiota. covjece izbjegavao sam ih po NJIHOVIM trakama jer su oni bili na mojim.

Ovo po Zagrebu me vise i ne zivcira. ono racunam prezivjet cu ak me sune. al imas debila koji sa 160 ganjaju semafore. Kazu rejseri. zeleni val 160 3 zelena 1 crveno. pa ti vidi. po noci kad moram proc glavnu bezobzira sto mi je zeleno. stanem, provorim sa haubo malo. pogledam dal ima koga i onda prodjem.

a desna strana i te fore, pa to valjda samo ja postujem. ekipa mi se cudi kad ih pustim
Fleks je offline   Reply With Quote