Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 15.05.2008., 01:51   #124
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ljudi trebam savjet...

Ovako... Stvar je sljedeca... Mrzitelj sam kronicni topline. Citaj cim se pocnem znojit dok sjedim / vozim palim klimu. nemogu fakin smislit toplinu i radje bi hodao po sibiru u speedo gačicama nego po ljeti bio na +30 u tim istim gačicama. E sad. Evo problema. Imam doma dost jaku klimu (mislim da je 4.5-5kw, neznam napamet, LG) koja mi uredno hladi cijeli zivorni prostor. Ona se nalazi u dnevnom boravku. E sad pizdarija je u tome sto imam pesa. Citaj cim sam neki dan poceo palit klimu u autu pas mi odma zavrsio sa upalom ociju i stalno kiše. Sa tim da sam ju lagano stavio na 28c i u auto mod, dakle jedva da je puhala... Znaci ta klima u dnevnoj pa da cijeli dan pas bude po ljeti uz to pada u vodu. Daklem treba mi NESTO sto moze ohladit mojih 16-17 kvadrata sobe. Sad. Montaznu jos jednu koja bi radila 24h na dan nemogu stavit van jer je to dio kuce koj gleda na cestu i nebi bilo uredu da mi zuji 1m susjedu od prozora (mislim BMK za njega, kaj se mene tice moze dobit psihicki slom, al neznam kakav je zakon da nebi jos i kazne placao) i izmedju ostalog necu biti jos dugo tu, pa mi je bezveze monitrat jos jednu klimu koja za koju godinu nece biti u upotrebi - citaj bacena lova.

E sad. Imam ideju za prenosno, al nisam naso nista pametnog i nista jeftinog.

montaznu da bi platio 2k kn i jos 800kn za ruke... Bas i nisam nesto odusevljen + susjed koj pizdi (dobro to je gratis ) .

Ideje?? prijedlozi?
Fleks je offline   Reply With Quote