View Single Post
Staro 22.02.2010., 23:41   #140
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
ajoj kud ovo ode.. meni je zapravo vise zanimao moguci bottleneck PCI-E 1.0 standarda, a ovo v svezi proca sam tek' reda radi dodao..

Imam iskustva sa CoH'om zadnje dvije god. i odgovorno tvrdim da mi je s njim c2Q mrtvi kapital.. Apsolutno nikad u CoH-u nisam vidio da je proc otisao iznad 50ak %, koristim dva monitora tako da stalno bacam oko na opterecenje proca, cisto znatizelje radi.. Ni u multiju, ni u skirmishu od 8 igraca.. Istina mozda sam samo jednom igrao sa 7 AI, probam ponovo da vidim sto ce se desavati.

Ovaj Quad sam kupio jos prije vise od 2.5 god. s jedinim razlogom, da kad kartica posustane, on sljedecu opsluzuje bar jos 2 Kupio sam ga taman tada kad' je cijena q6600 bila smijesna u odnosu na sve ostalo na trzistu, i to mi se iz ove perspektive, uzimajuci u obzir OC potencijal tih serija cini kao dobar potez. Rijetko kada nekom iole entuzijasticnom geeku procesor uspije izdrzati vise od 4 god. a to je meni bio generalni plan

Ugl. nemojmo da sada ovo preraste u procesorski rat, jer ipak je tema HD5870 koje ce sada nakon objave 'sposobnosti' Fermija i datuma izlaska na trziste postat' jos logicniji izbor na duge pruge..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote