View Single Post
Staro 24.01.2018., 17:07   #8337
pasara
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pitanje...

Uvalili su mi Max3 paket prije nekoliko mjeseci (ispalo je s produženjem ugovora jeftinije nego dosadašnji Max2), no od onda samo problemi. MaxTV je negledljiv jer počne trzati prije ili kasnije, a internet je mušičav s očajnim uploadom. Bili su tehničari nekoliko puta no nikakvog pomaka, tako da mi ih se više ni ne zove. MaxTV se na kraju uopće ne koristi i sad me zanima može li se ikako izvanredno otkazati MaxTV i vratiti na klasičan Max2 s bržim uploadom.
Cijena mi je ok, ne moraju mi spuštati cijenu, samo da dobijem pristojan internet, a MaxTV nek nose...

U kući sam, dakle nemam izbora osim Iskon / T-com.
Ja sam imao slican problem prije par godina.Cijeli dan mi maxtv radi najnormalnije,ali negdje oko 17 pocinju problemi.Trzanje,zamrzavanje,pa ga moram ugasit na prekidacu jer nemogu nista sa daljinskim.Non-stop sam prijavljivao kvar,dolazili su tehnicari,da bi nakraju tehnicar zvao neke svoje u firmu da im kaze kako se max tv mora otkazat jer na liniji nema tehnickih mogucnosti za istu uslugu.To je bio max3 paket,nakon otkazivanja maxtv-a,dobio sam max2 paket.

P.s samo da vam javim da su mene danas nazvali iz t-coma i ponudili mi max2 paket za 149 kn,na sta sam naravno pristao.lp
pasara je offline   Reply With Quote