View Single Post
Staro 22.07.2018., 21:28   #3179
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Citiraj:
Autor WhiteNinjaHRV Pregled postova
Ništa nije moglo biti strgano zato što sam gradeći komp imao pored sebe jebenu plazmu od 4K na kojoj sam gledao kako se stavlja svaki dio i kako se spaja svaki dio i ponavljao sam snimku jedno 5 puta kako bih provjerio da nešto nisam sjebao tako da nije ništa moglo biti strgano...
Kao sto sam vec i napisao; nisam rekao da si nesto strgao. Ne citas sa razumjevanjem uopce.
Rekoh da si ti neki random kupac i ja bi tebi kao prodavac trebao vjerovat na lijepu rijec. Normalno da bi po "propisima" za svaki kvar trebala "sluzbena osoba" (citaj: serviser) provjeriti u cemu je ustvari kvar. Normalno da je radnik postupio onako kako se od njega trazi. Svaki kvar se prosljeduje na servis. Radnik zna koliko kostaju usluge servisa (linkane u mom prijasnjem postu) i napomenuo ti je da ce te flashanje biosa kostati jer je to DODATNA usluga u Linksu, neovisno jesi li kod njih uzeo maticnu ili nisi. Da je neki kvar na komponenti, garancija bi ti to pokrivala. S obzirom da trazis dodatnu uslugu koju oni naplacuju (tj. preplacuju), sve sto se dogodilo je proslo po meni po propisima.
Isto tako kao sto sam rekao, komp ionako ne bi imao jer ti nije radio. Trebao si se javiti na forumu prvo, a ne dati komp na 2 tjedna i onda se zalit. Vjerujem da bi ti dosta ljudi ovdje pomoglo ili preporucilo da otides u neki ducan koji to najplacuju po postenoj cijeni (60kn u Futuri recimo).

Ja sam se samo javio jer sam vidio toliko negativnih komentara, a poruke su ustvari dosta smijesne. Oni imaju pravo naplatiti flashanje i 1000kn ako zele, ne znam tko bi im to zabranio? Cinjenica je da previse naplacuju sa tih 200kn, ali nitko nikoga ne tjera da kod njih uzima te usluge. Kao sto nisi komponente kod njih trebao uzet ako nisi htio, tako nisi morao ni flashanje biosa kod njih uzet ako nisi htio. Zao mi je sto je tako ispalo, ali trazenje pomoci ovdje na forumu ti je potpuno besplatno. Steta sto to nisi iskoristio prije, ima tu par jako dobrih ljudova koji bi ti svakako pomogli.

Jel postoji mogucnost da otkazes to flashanje biosa kod njih? Mozda ti mogu vratiti sve u ducan isti/slijedeci dan, pa odneses u neki drugi ducan gdje ti to rijese za pola sata? Posalji mail/nazovi, nista te ne kosta
DariX je offline   Reply With Quote