View Single Post
Staro 17.04.2020., 11:26   #13
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Istina ali i ljudi se "pokrštavaju" glede tehnike pa imamo sve više "pismenih" po pitanju toga.

Sjetite se samo švercera što ovdje što drugdje što su dovlačili one garažne isprdke Mstar, Mpai, Newmie i šta ja znam kako su se zvali, fejkali recenzije i pisali ih po svojim blogovima i sajtovima pa ih onda i masno uvaljivali po forumima i njuškalu kao "konkurenciju" uređijima koji su se masno naplaćivali ovdje.

Danas toga više nema. I dalje ima tih opskurnih marki ali to više niko iole načitan ne može i neće si priuštiti.

Tako da, ide to na bolje. Počeli ljudi da kuže da ima više od 2 marke phona brz brige. Samo neki ne žele da im se šabani iz društva i okoline nebi smijali jer im je važno što drugi misle i kažu.

Šaomija sam "prodao" više nego bilo kojeg drugog mobitela savjetom. Evo danas idem po jednog za ćaću.

Ali zato me sasha2511 može citirati kad me pito zašto sam protu Xiaomija. Bio sam protiv jer nije imao HR garancije, imao je kineske verzije HWa koji se flešo na global rom i rekao sam da kad budu kod nas zastupljeniji sa global divajsovima, uzeti u obzir.

I? Bio dam hejter kazali neki? Sad ispada da sam fanboj jebote
Brko je offline   Reply With Quote