View Single Post
Staro 26.12.2008., 12:07   #67
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
I mene je to trtalo na pocetku...
Ali... Ako dobro opereš ruke, svaki put opereš kontejnerčić prije stavljanja i svaki puta mijenjaš tekućinu unutra - nema straha. Možeš malo i istrljati leću prstom iznutra prema van dok je na dlanu (ne doslovce trljati, nego samo povuć prst), ali "kao" za tu RENU tekućinu to ne trebaš.
Ako si tako operzan i ako imaš mjesečne leće, možeš ih nositi i dva mjeseca bez problema.

Evo, ja zadnji par imam već dva mjeseca i ne osjećam nikakvu nelagodu. Prekosutra idem svojem oftamologu jer nemam više leća, a i mora mi povisiti dioptriju.

Nemaš brige ni za prespavat koji put u lećama koju noć. Ovisi koje nosiš. Ako imaš AirOptix, one su kao certificirane čak i za 6 dana konstantnog nošenja, ali ne bi preporučio baš dulje od 2 noći (3 dana) po tjednu.
Obićno znam prespavati jednu noć sa njima, i ujutro me malo žuljaju (1-2 min) dok se ne namoče. Ali tako spavam 1-2 tjedno, kad mi se ne da skinuti ili ih nemam kud staviti.
Hvala ti na tako sažetom odgovoru. neam pojme koje su to lece, ali su uredu. Ja ih prstom istrljam par puta i isperem da nebi bilo poslje
S čime perem kontejnerić? Ja samo izbacim staru RENU tekucinu i ubacim novu
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote