View Single Post
Staro 14.10.2010., 15:55   #41
Solo761
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
a sto pise na deklaraciji? tko je uvoznik konzole?? Telebit je vjerojatno samo prodajno mjesto koje je te konzole dobilo od uvoznika, tako da sumnjam da oni ista znaju o tome sto su te konzole prosle...
GMC je uvoznik i servis. I u GMC-u sam vidio dosta nalsaganih konzola, i sa strane na kutiji su imale naljepnicu da je refurb, ova moja je tamo imala potrgani karton, tj. da je bilo nesto zalijepljeno i da je to otrgnuto. Pretpostavljam da znam sto je tamo bilo zalijepljeno...

Ni ja ne ocekujem da oni ista znaju o tome sto je proizvod prosao, ali ono sto ocekujem je da ako kupim nesto u petak, u subotu to probam i stvar ne radi kako treba da mi u ponedjeljak ne pametuju da oni tu nista ne mogu, ni vratiti novce, ni dati drugi nego samo poslati na servis. To mogu napraviti i bez njih jer to i oni salju u GMC. Stovise to sam i napravio, konzolu jos uvijek nisam dobio natrag, vec je mjesec dana na servisu. Valjda sam trebao donijeti TV i igre pa na licu mjesta testirati konzolu, onda bi mi mozda uvazili reklamaciju... Znaci, ja sam kupio konzolu, u roku dva dana sam imao primjedbu i oni tu "nista ne mogu", od tih 30 i kusur dana kako sam kupio konzolu sam ju koristio citavih pola sata...
Solo761 je offline   Reply With Quote