View Single Post
Staro 20.08.2019., 20:29   #1044
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
BTW, danas dobio ovo maestralno parče tehnike

EMY MY-A302Q punjač. EMY je subsidiary od firme LDNIO koji (po pisanju interneta) su po kvaliteti tu negdje, ako ne i bolji, kao i Ugreen, Blitzwolf i BaseUS koje ovdje hvalimo. Do danas nisam čuo za to, ali eto danas sam dobio ovo pa sam išao istraživati malo. Što se internetova tiče, all Go. Iako postoje neki stariji punjači koji su dobili mrtvačku glavu u onom testu ali bože moj

Da vidimo

Punjač dolazi sa USB-C kabelom koji podržava brzo punjenje. Kutija fino izgleda, ima prozorčić za kabel i sav info bitan je ispisan:




Punjač u ruci daje dojam kvalitete. Nije ona glatka skliska glossy plastika kakav je bio onaj "palikuća" edition punjač za 5 USD, već fina kvalitetna i debela plastika, ABS fireproof kako piše na kutiji. Također, masa je pohvalna, osjeti se u ruci, nije pero laka kategorija kao mnogi ili da ima debalans na nekoj strani kako znaju ljepiti utegiće za shell sa strane

Dolazi sa odvojivim priključkom za strujnu. Moj je naravno EU plug, ali može doći i sa UK i US te se mogu birati i kablovi (USB-C, MicroUSB ili Thunderbolt).



Veličina je OK, nije sitan ali nije ni prevelik. Evo odnos sa EP-TA20EWE (od S7):



Na njemu fini print, nije neka žbrlj boja koja se može noktom skinuti kao sa nekih Kineza:



Brzina punjenja je ista kao i sa ovim EP-TA20EWE, s time da se čak i manje grije (punio sam 10% sa jednim pa 10% sa drugim (40-50 i 50-60). Stoga, svaka preporuka za navedeni punjač.

Ne znam koliko košta jer sam ga dobio, ali znam da je uvoznik Simel i da negdje u ZG na Črnomerecu imaju kod okretišta imaju maloprodaju, pa kome je usput neka škicne. Također provjerite kod svojih lokalnih šopova i servisa, možda drže to.

Možda je bolja solucija uzeti taj ovdje ako je hitno nego čekati Kineza 15+ dana.


Zadnje izmijenjeno od: Brko. 20.08.2019. u 20:39.
Brko je offline   Reply With Quote