Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 23.04.2011., 08:11   #30
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Jao tome sam se nasmijao neki dan kad mi je komsija dosao s tim u ustima Reko kakvu si to bateriju strpao u usta + jos sto se dimi I tako on meni kaze kupio mu netko bla bla, sipa neke tekucineu to i navodno prestaje pusiti. Nosao on tako to par dana i pojeo vuk magare... zeli prestat al nemoze rascistiti sam sa sobom.

Ja sam prije dva mjeseca lezao zbog gripe bojao sam se zakasljat koje sam bolove imao. Nikakvo prestajanje mi nije padalo na pamet al sam jedno 4 dana bio bez cigare. Ma reko idem probat prestat kad nisam 4 dana pusio (a moze se kad te tako nesta strefi) sad cu ju baciti.

I evo prodje 2 mj bez cigare, super se osjecam ponekad me povuce zelja ali nedam se. Najgore mi je bilo prvi mjesec, mjesec i pol sad je super. Pusio sam 15g zadnje 4-5 sam tukao po 2.5 kutije..... pa presao na motanje duhana , pa mi i vrecica od 40grama bude 2 dana ...sve u svemu previse.

Kavu nisam pio unazad 10 dana, sad ju derem kao i kad sam pusio....pivo pijem normalno jedino sto ga popijem kao da ce mi ga netko otet )

Svi koji zele prestat podrzavam vas, a isto tako i one koji nezele )
Zmaj000 je offline   Reply With Quote