Tema: Netflix
View Single Post
Staro 07.01.2016., 12:00   #27
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
mene pak zanima da li se isplati recimo vs Genesisa na kodiju, jer nije problem u lovi, samo ne zelim sa konja na magarca. Citam da je ponuda recimo katastrofa?

Nisam nkad netflix koristio pa pitam.
https://flixsearch.io/
Ovdje mozes vidjeti sto je dostupno i gdje.
Ja sam koristio Kodi i osjeti se da je to free usluga.

Ako ti je ok konstantni buffering, ostani na genesisu. Los i spor interface imo. Ako zelis pokrenuti nesto starije, nesto sto nije uber popularno, opet problemi. Desilo mi se vise puta da jednostavno nisam mogao pokrenuti neki stream. cca 4 od 10x jednostavno nije radilo. Ako ti nemas niti jedan od ovih problema, ne vidim razlog za prebacivanje na netflix. Ja sam konstantno imao problema. Imao sam osjecaj da mi je jednostavnije otici na torrent, skinuti i pogledati nego se natezati sa kodijem.

To su moja iskustva. Jedva docekam vikend da si zalegnem i pustim nesto po volji, i ne zelim gubit vrijeme na pretragu, buffering i jednostavno losiju uslugu. S obzirom na cijenu naravno (free), nije losa usluga, ali kako kome pase. Pretpostavljam da se vecina ovoga i moze rijesiti, konfiguracije ovo ono. Nemam volje ni zivaca za to To me podsjeca na android uredaje, konfiguriraj brate do ludila. U 2016 smo, upali i vozi.

Netflix u drugu ruku je dumb service, otvoris, roknes continue/play i to je sve. Radi u 100/100 slucajeva, nema bufferinga, nema lagga. Jedini minus je sto je ponekad potrebna koja minuta da se slika switcha sa SD na HD.

Naravno, prvo provjeri da li netflix ima filmove/serije/dokumentarce koje tebe zanimaju, cinjenica je da dosta toga fali. U drugu ruku, konstantno dolazi novi content, na dnevnoj bazi.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote