View Single Post
Staro 26.06.2008., 21:24   #16
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
da skratim pricu, kupio sam toshibu P200 prije cca mjesec dana u mariboru, kad sam dosao na granicu potvrdim za porez i slovenac me odmah upozori da mora obavezno javit nasima, ukratko okrenuo sam se i vratio lap u ducan, bili su ljubazni i vratili lovu nazad.

Prije 2 tjedna je brat kupio Toshibu P300 u mariboru jer u hr su samo 2 slabije toshibe u prodaji (zasto?? neznam uvoznik je isti Asbis), nije prijavio lap za mwst, i to je to,
ukratko sve skuplje od 400 eura moraju slovenci javit nasima i nasi moraju to carinit jer slovenci naprave sluzbeni formular u kompu koji onda salju nasima, ako nasi ne popune formular dobiju po prstima, jer je uvoz sluzbeno uveden sa brojem pasosa,
tako da se ja nebi igrao sa svercom iceg skupljeg od 200 eura.

P.S.
garancija je medjunarodna i u HR sam kupio jos jednu godinu garancije bez okakvih problema i aktivirao naravno

a ako mogu prodlozit :
http://www.google.si/search?hl=sl&q=...cr%3DcountrySI

ima nekoliko ducana u slo gdje je taj laptop raspoloziv, s tim da preporucujem www.comshop.si jedan od vecih lanaca ducana u slo, trenutno izgleda da nemaju tvoj trazeni model na skladistu, ali mozes ih nazvat i rezervirat, tamo je buraz kupio svoj lap i ja tamo cesto kupujem komponente, a ducan je lako naci u mariboru jer se nalazi u "europark-u"
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote