View Single Post
Staro 20.12.2012., 07:39   #514
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor drazenzg Pregled postova
Zdravo svima. Vlasnik sam modela 4300 DUO od prije tjedan i pol. Sa mobitelom sam veoma zadovoljan, imam samo jedan SIM u njemu, ali čim mi neki drugi operater napravi zanimljivu ponudu, vjerojatno će i drugi SIM u njega.
Imam samo jedan problem. Ne radi mi MMS. APN je uredno složen s TELE2 stranica, ali ne radi slanje i primanje. Internet radi savršeno, ali MMS 0 bodova... mob je resetiran, napravljen je upgrade na 1.0.09, ali ne ide... da li se netko susreo s tim problemom, da li ga je uspio riješiti i kako?
Zvao sam i servis, razgovarao s tipom, mailali se s postavkama, ali ga nismo sredili. Jest da rijetko koristim MMs, ali kad već postoji mogućnost toga u mobitelu, zašto ne bi radilo, zar ne?

to nema veze s verzijom softwarea na telefonu. meni naravno s tele2 nije radilo dok nisam ručno kreirao novi APN (znači nisam editirao postojeće!) i poslao prvi MMS... nakon toga je mreža skužila da imam MMS sposoban telefon i sve je proradilo. tako mi je isto bilo kad sam koristio u8650 s Cyanoged modom.
bad_ri je offline   Reply With Quote