View Single Post
Staro 23.05.2010., 19:22   #66
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
@McG - ajme ja tražim svađu a vidi tvojih grčevitih postova.... Opet PONAVLJAM - manite se bezveznih trkeljanja o dizajnu, meni je LL dizajniran ko da ga je moj djed dizajniro koji nema pojma ni o kompovima ni o dizajnu, isto mišljenje imam recimo i tom chieftecu 02-b i općenito takvoj masi kućišta s tim ultraružnim zatvorenim vratima odnaprijed.... Da, ne padam NIKAD na ono što netko reklamira, nego se radije vodim metodom vlasite kože, probam, pa zahebo se il ne, moj problem, tak i kod informatičkih komponenata, za reklame me zaboli, kupim ono što se meni osobno sviđa i ono što mi odgovara po karakteristikama.... O ukusima se ne raspravlja, ono što je meni lijepo nekom drugom nije i obrnuto, a ovaj topic je nakon nedostatka argumenata (bolje rečeno od samog početka teme protivnici otvorenih kućišta su krenuli s tim) prerastao samo u isprazne komentare o izrupanosti i ružnoći, a case je prelijep.... Ja tebi opet dajem kontra primjer u vezi ljudi kojima je bitan protok, rashlađenost i ostale stvari vezane uz to, da ih ipak ima masu više nego što ti misliš i tvrdiš, bar u krugu ljudi/informatičara/servisera pc-a/običnih gamera u kojem se ja krećem....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline