View Single Post
Staro 01.09.2016., 00:50   #185
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Asus rt-n12+ vjerojatno najgori range extender ikad!

Uglavnom bio danas po dućanima u potrazi za prije par stranica spomenutim TP-linkom i pošto nije bilo tp-linka 843, odlučio sam uzet nešto drugo. I tako ja gledam šta ima po dućanu i Vidim asus RT-N12+ i googlam ja njega kad ono skroz fin router, znam da je n12 ok i podržava ddwrt valjda je plus bolji, logično jel. I tako ja doša doma, easy install u tri klika, oduševljen nakon 5 minuta sve radi.

Spojim se sa mobom, nestane SSID i pukne veza, malo kasnje sa laptopom isto.
Dakle 30 sec radi, jednu minutu uopće nema SSID-a na uređajima(mobiteli laptopi... jednostavno se ugasi),
signal glavnog routera pun , i mobitel vata dobro na toj lokaciji.
I tako ja idem googlat da vidim šta po tom pitanju, kažu ne radi dobro na N da uključim Legacy(b/g), i uđem ja u postavke wi-fi u postavkama JEDNA JEDINA opcija, i to da isključuje slabe uređaje, i to je disableana.

DD wrt za rt-n12 ima, za plus naravno nema, šta sad? vratit? uzet nešto drugo? inače u instara sam uzeo, a nije mi s ruke opet u split. Jel možda slučajno postoji neki openwrt il nešto drugo za njega?
Il sam ja jednostavno toliko glup da ne mogu naći više opcija u repeater modu? Postoji i ta opcija
http://imgur.com/a/PRfxP

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 01.09.2016. u 01:31.
OuttaControl je offline   Reply With Quote