View Single Post
Staro 06.12.2008., 19:29   #27
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova


Ako bas trazis kompakta... a zelis ustediti, pogledaj Megane-a (sada vec stari model, pa mozda bi bilo jos nesto popusta). 1,4l 98KS, klima, ABS, 6 zračnih jastuka... sada je vec toliko doradjen model da ne bi trebalo biti niti djecjih bolesti... pise vec od 89000kn, vjerojatno je to trovratni model... petora vrata su vjerojatno skuplja 3-5 tisuca kuna
Jep. Megane nije loš izbor. S time da 1.6 sa 110KS nije puno skuplji, jedno 5000kn više.

Ja sam uzeo sa starim sedan verziju sa 110KS i sve u svemu sam zadovoljan. Motor je ok, ali ovaj 1.4 ti baš ne bih preporučio jer auto ima preko 1300kg.

Ugl, mislim da je oko 100 000kn, 110KS, manualna klima, i sve ostalo standardno.

Gledao sam sve aute u toj klasi, KIA je ok, ali one akcijske ponude su muljaže tak da prava cijena je dosta visoka...a i vrijednost auta brzo pada.

I30 je debelo preskup, njega nisam išao niti isprobati.

Ugl, na forum.hr imaš gro tema i mišljenja vlasnika pa malo proleti.

Ako te megane zanima, moj troši u proisjeku 8.3 litre, ali čista gradska vožnja. Na otvorenom vrlo malo. Motor je elastičan ali nije za jurcanje.

Sport verzija ima onaj naslon za ruku između sjedala, pa je malo usko. Ako si visok, malo ćeš teže naći idealni položaj i auto nije prostran kako se to čini izvana. S tim da sedan ima 7 cm duži međuosovinski razmak.

Malo fali šesta brzina za autoput, a nema doplate.

Edit: na Renault-e imaš kasko za 999kn, što obuhvaća sve osim alkohola i prolaska kroz crveno.
Gilbert5 je offline