View Single Post
Staro 24.01.2014., 15:36   #15
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Zato kažem dovoljno je kupit hardware... U Americi su im laptopi pojeftinili. Kad ću ići sad u 5. mj u Ameriku opet ću kupit jednog jer sam im voljan dati taj price premium. Prije dvije godine sam im dao više radi kvalitete izrade, a kroz korištenje sad bi im dao više radi OS-a. Vise ne naplaćuju ni svoj "Office" software. Gledao sam i u PC svijetu ne mogu naći zamjenu njihovom 15" MBP Retina. Barem po mojim kriterijima. Ako netko nadje "retina" laptop od 15" koji je jednako debeo kao i MBPR, da je metalan, a ne plastican, sa mu jednako ili duže traje baterija, istih ili jačih specifikacija sa PCIE storageom za iste ili manje pare skidam mu kapu. A od Windowsovih DPI postavki mi bude zlo.

S druge strane, Windows 8 kosta $120. A on je cvijeće, ha? Osnovni Office $130. Evo čekam u redu da im iskeširam pare...

No neću sad ulazit u to budući da je ovo MS tema, samo ce se krenut ljutit ljudi.

@gnujko vjerujem ti, mene nije zahvatilo bas puno problema kod Mavericksa, a isto nisam "običan" korisnik. Budem pogledao o kakvim se problemima tu radi.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 24.01.2014. u 15:46.
IcyTexx je offline   Reply With Quote