View Single Post
Staro 26.02.2021., 23:52   #542
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Što se mene tiče, tebi bi koristilo da čitaš s minimum razumijevanja. Gdje se iz bilo čega iznesenog može zaključiti da ja tražim ili očekujem nečiju financijsku ispomoć?

Ako ništa drugo, za sada sam u plusu 3-4 hiljade kuna što sam otkačio te smradove sa svoje sise pred sada cca 3-4 godine i grizem se da to nisam odradio i ranije. Nego, eto, treba vremena da dođe iz dupeta u glavu a jednom kada dođe ne ide natrag.

Moja financijska situacija je moj osobni problem i nije predmet rasprave. Predmet rasprave je otkazivanje "pretplate" HTVu i posljedice takvoga postupanja. Ne pišem ovo da širim defetizam (kao mnogi drugi komentatori) ili da skupljam sredstva (kako samo krajnje neupućeni mogu zaključiti) nego da osvijestim čitatelje i poduprem ih da se ne boje šake jada koja se na njihov račun razbacuje papirima, uvredama i prijetnjama.
Meni je vise zasmetao tvoj post nego njegov. Vrijeđas se bez veze i uopce ne vidim gdje je spomenuta tvoja financijska situacija. Tvoje nerazumijevanje posta rezultira tvojim nedvosmislenim vrijeđanjem člana koji na nijedan način nije spominjao tvoje financijsko stanje ili bilo čije. Ponudio je fond za prikupljanje sredszava za tužbe. Pp mogućnosti malo i ti čitaj s razumijevanjem prije nego napadaš kolegu na neprimjeren način.
spawn je offline   Reply With Quote