View Single Post
Staro 17.02.2017., 13:47   #1700
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor Igor_Zg Pregled postova
jednostavno pitanje,

može li Synology, tj. njegov software natjerati da radi kao servis na win server 2012 da sync-a određene foldere.

Ili da jednostavno kopiraš na njega i da je podržano verzioniranje?

unaprijed hvala
Možda nisam shvatio, a sigurno se ne razumijem u servere, al jel windows 2012 u osnovici običan windows? Jel ne možeš instalirati cloudstation client na njega, odrediti mape za sinkronizaciju i mirna Bosna? Automatski imaš svaku verziju datoteke unuzad koliko odrediš da će se čuvati u CloudStation.

Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Kako postaviti usere i permissions da imaju pristup nekoj zajedničkoj dijeljenoj mapi? Čemu služe homes? I važno je da imaju pristup folderu photo, sad to ne mogu promijeniti (piše no access) - tako da mogu svi uploadat fotke za photo station.

Thnx
Nisam siguran da možeš posebno raditi dozvole za mape unutar shared foldera, ali sigurno možeš za shared folder.
Isto tako, po meni trebaš sahraniti taj PhotoStation. Do sada mi se pokazao kao gofno od programa, ima posebne dozvole koje nekada rade, nekada ne.

Po novom su ti u DS File aplikaciju dodali Photo/Video backup za mobitele, tako da ti više ne treba PhotoStation za isto. Ja ga planiram ovih dana obrisati i prebaciti sve slike i video izvan "photo" mape da im se može normalno pristupati.

Inače u PhotoStation aplikaciji kada se prijaviš kao admin možeš posebno stavljati dozvole za korisnike. Ne možeš iz control panela kao za sve ostale mape.
Mikeyy je offline   Reply With Quote