View Single Post
Staro 13.09.2017., 15:20   #1890
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,108
Ne kužim svake godine ismijavanje i podjebavanje kad se predstavi novi ajfon, pa da je najsavrseniji na svijetu nece valjat dam se kladit.
Ak vas ne zanima ljudi, produzite dalje...

Koristim LG G2 prek 3 god, u android temama ne seruckam nit me zanimaju ali zanima me ajfon i iOS, cudno jelda? i onda dođem tu vidjet dojmove ekipe koju zanimaju ajfoni i moras listat stranice naklapanja android ekipe kak telefon niš nevalja, sve smo to imali na androidu il PC-u prije 100 godina, jedino imaju animirano govno koje se smije, to je najveca novost ajfona 10 ilti X-a, pa ono wtf??

a sad malo o eventu i dojmovima

sviđa mi se kaj su svim ostalim ajfonima dropali cijenu za 100$, jedino SE-u za 50$, tak da je sad najpovoljniji ajfon za 349$ a phone je prava mala bomba. Btw nedavno je kod nas bio nov 32gb u ducanu za 2499kn.
za A11 čip koji je u sva 3 nova modela ne sumnjam da je izvrstan jer je A10 brutala, osmica regulare i plus su kakti 7S modeli sa poboljsanom kamerom i novom zlatnom bojom i cijenom od 699$, ko voli nek izvoli, ja bi radije uzeo 6S il sedmicu za manje para.

Sto se tice X-a, nemrem zasad rec da mi se nesto pretjerano sviđa, onaj izrez u kojem su 10 senzora mi je uzasan i kad sam vidio prvi leak prije par mjeseci identican tome, reko sam ma je, moš si mislit da ce tak zgledat ajfon, pa ovo je odurno... i gle upravo je takav

Phone mi previse vuce kao na neki demo proizvod kojeg su napravili u 100 primjeraka, te spike sa gestama povlacenja sa lijevog il desnog ruba ekrana, svajpanje odozdo prema gore svaki put za home i prepoznavanjem lica mi nikako ne sjeda (zasad)
a cifra od 999$ mi pogotovo ne sjeda

al naravno ko voli nek izvoli, telefona danas ima na trzistu ko dreka, svatko moze pronac nesto za sebe.
Nadam se da ce i nasi ducani spustit cijene ajfon ergele jer trenutno to ovako zgleda u US

iPhone SE 32gb
349$

iPhone 6S 32gb
449$

iPhone 7 32gb
549$

iPhone 8 64gb
699$

iPhone X 64gb
999$

iOS 11 kolko sam skuzio stize 19.09. pa da vidimo kak su optimizirali novi OS
Spikeman je offline   Reply With Quote