View Single Post
Staro 12.02.2014., 12:03   #1517
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
JA imam dosta pozitivna iskustva s Linksom, osim jednog. Ušao sam u radnju i pozdravim, lik odzdravi ko preko one stvari i nastavi čačkati po kompu bez da je rekao izvolite ili molim vas pričekajte ili barem da je rekao muuuuu... To je trajalo nekih 5min, okrenio sam se i otišao. Sve ostalo je bilo super, dosta često sam povlačio proizvod iz jedne poslovnice u drugu i uvijek bude brzo, kada stigne nazovu na mobitel da mogu doći pokupiti i to je to. Nije im ljeno provesti više vremena na telefonu da bi se sve uskladilo, tako sam jednom tražio da mi prebace proizvod iz Vinkovaca za Osijek, ali pošto je bio vikend čekao bi dugo... Nazovem Vinkovce i pitam za porizvod, rekli mi da imaju jedan ali je rezerviran za Osijek, rekao sam im da je to vjerojatno za mene i predstavio se, nazvali su Osijek potvrdili i otišao sam u Vinkovce po to. Prilično sam zadovoljan sa Linksom, jedino su cijene malo višlje nego što bi volio da jesu. Spram ostalih klasičnih trgovina su super jer stvarno imaju dobar lager i velik izbor. Ne moram vam ni govoriti da u Osijeku svi ostali npr. prodaju 3 vrste zvučnih kartica i sve su neke žnj marke i nije samo ograničen izbor u tom segmentu, tako je u većini IT stvari.
partwish je offline   Reply With Quote