View Single Post
Staro 12.11.2019., 07:37   #32
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Nakon dosta godina na Note i S seriji Samsunga, prije mjesec dana prešao na običan 11. Ove priče oko kvalitete zaslona tipa "pojede za doručak" su mi smiješne. Navikao sam na kvalitetne Samsung zaslone i da, bolji su na S i Note seriji od ovog LCD-a, ali razlika u svakodnevnoj upotrebi nije uopće velika. Najveća razlika koju vidim je kad gledam YouTube ili Netflix. I to je to. Zaslon na 11 je dovoljno svijetao, dovoljno oštar, ima odličan prikaz boja, true tone je super stvar i auto brightness odlično radi svoj posao. Najveći potencijalni deal breaker mi je i bio zaslon kad sam prelazio na 11, ali sam vrlo brzo shvatio da se nemam što brinuti oko zaslona. Više smetaju bezeli recimo, ako ću baš sitničariti. Mobitel ionako nosim u maski tako da stainless steel umjesto aluminija mi ne igra veliku ulogu.

Ako ćemo baš pljuckati po Appleu, više me smeta njihova odluka da startaju s 64GB u Pro seriji i onda ako želiš više, moraš ići na 256GB što je već znatna nadoplata. Plan je bio da idem na Pro Max u početku ali je razlika u cijeni između Pro Max 256GB i običnog 11 128GB prevelika. Veći bezeli i lošiji zaslon za ne znam koliko tisuća kuna manje već... Ne čini se tako loša odluka.
Silvestrus je offline   Reply With Quote