View Single Post
Staro 22.05.2014., 01:20   #10
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor ivan_29 Pregled postova
Baš tako HumWeed, ovi današnji mediji su izgleda jako loši, osobito za neka kompliciranija zapisivanja kao "iso". Ovi što ja imam u početku su mogli zapisati "iso", ali se nisu mogli pokrenuti kod instalacije, a sada javljaju grešku kod zapisivanja "iso"-a. Ostale stvari kao glazba i film se zapisuju bez problema.
Ne znam od čega dobiju mrlje iako ih držim u kutiji i nisu u čestoj upotrebi, valjda loša kvaliteta "smjese" kojom se oblaže, neka vrsta oksidacije.
Već bi pustio da padne krivnja na medije da nisam pročitao "kompliciranije stvari kao što je ovaj "iso" ". Ma nemoj mi rec, a ostalo zapisuje normalno.

Trk provjerit koji mod zapisa koristiš kad pišep ostalo i kad pišeš iso.

Jel mode1 ili mode2, koje su još razlike. Ako samo klikaš u softweru bez podešavanja onda može i do njega bit.

Prevedeno: iso je samo digitalni zapis medija znači njegova slika isti vrag kao i ostale datoteke.

Ako medij ne valja onda se na njega ništa ne da snimit.

Vratimo se .iso-u. ovisi šta je u pitanju ima stvari kada se iso ne da snimit ali tu bi onda govorili o stvarima o kojima se tu ne piše jel . Takve "srvari" se drugačije snimaju.

Rekoh postoji puno parametara. Probaj test write radit sa tim iso.om neće ti uništit medij a možda otkriješ da li to prolazi.

Probaj imgburn od programa i pročitaj sa nekim (ne znam sad napamet kak se zove) koji je sloj na dvd.u pa će se znat koliko je kvalitetan.

Naravno ovo sve vrijedi ak ti se da gnjavit s tim svim.

@humweed a što prije kao je postojao veći izbor slojeva. Ovak napamet sjećam se taiyo yudena i riteka, ajd sutra ak se sjetim pogledat ću .

Danas nemam pojma tko koristi koje slojeve.
Forace je offline   Reply With Quote