View Single Post
Staro 10.04.2017., 18:38   #85
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Imam jedno vrlo jednostavno pitanje za sve koji su pokušali riješiti reklamaciju fizički oči u oči s prodavačima u Chipoteci u Heinzelovoj.

Da li ste ikada doživjeli prilikom reklamacije uređaja da vas ne šljive 0.5% dok pričaju jedni s drugima o svemu samo ne onom vezanom za posao, vas niti ne gledaju, šeću vas po katovima kad ih napokon uspijete nešto pitati, vele da čekate "nekoga" tko će riješiti problem i onda stojite kao telac 15 minuta jer oni ne znaju gdje je taj netko (valjda jedina osoba u firmi koja zna uzeti uređaj na reklamaciju, okrenuti ga oko svoje osi da eventualno primjećivanjem crtice na kućištu mogu reći da ta ogrebotina znači da je uređaj pao i da zato ne radi, umjetnički ga poslikati i isprintati primku s opisom kvara) i nakon toga uzmete uređaj bez da ste riješili problem jer vam se više nije dalo čekati i izađete van osjećajući se kao da nikada više nećete ući u tu trgovinu?
Srećom pa sam reklamaciju rješavao za prijatelja, no sada će on prolaziti kroz istu proceduru. Teško je reći do kojeg koljena obiteljskog stabla sam im u sebi spominjao rod dok sam silazio niz katove i izišao iz te usrane trgovine. Poželio sam im da ih Agrokor jednog dana kupi s kreditom dignutim u sumnjivoj ruskoj banci.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote