View Single Post
Staro 16.03.2015., 02:38   #73
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Evo, dosao je kraj tjedna i ja sam u nedjelju popodne ispunio warranty claim na njihovoj stranici i posto mi se cinilo da je malo nejasno sve to bilo (ispunis claim i kazu ti da nisu zaprimili robu na reklamaciju) javio sam im se na mail ( info@alzashop.com ) i pitao par pitanja.
Odgovorili su mi evo u 00:07 (cudim se kako ekipa radi tako kasno jer su mi se i prosli put javili oko 1 ujutro ) da im trebam poslati stvari koje hocu reklamirati na njihovu adresu (koju su mi u mailu napisali, a i ima je na webu), te da ce mi refundati shipping cost ako ce claim biti justifajan.

Ne vjerujem da im mogu poslat pouzecem, pa cu poslati kao pismo kao sto je u ovom citatu koji je kolega stavio koji post gore.
Ipak cu slati samo RAM na reklamaciju (sluske kad ustekam na prednje utore kucista rade odlicno, zvuk je kristalno jasan i mikrofon je solidan, pa pretpostavljam da je ipak u meni ili mojoj maticnoj problem, a ne u sluskama ).
Ne bi me trebalo ispast previse slati "lagani" RAM u Cesku. Vidjet cemo sutra sa tetom na salteru u posti
Pretpostavljam da ce mi shipping cost refundat na paypal, pa cu nastavit obavjestavat o tijeku reklamacije postovima u ovoj temi.

Znaci treba se samo javiti ekipi, nadat da dobijete nekog english speaking striceka ili tetu, pa ce vam i lijepo izac u susret

Zadnje izmijenjeno od: DariX. 26.03.2015. u 16:53.
DariX je offline   Reply With Quote