View Single Post
Staro 27.08.2014., 20:04   #97
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Znači...

U nedjelju navečer poslao sam mail poslovnici u Areni koja je radila do 21h. Ja sam rekao šta bi uzeo i na koji način. Rekli su nema problema. Ja lijepo platim online Americanom. Sav sretan rekoh do sredine tjedna imam sve to novo, složeno, OCano itd... no onda stiže mail: Hvala na uplati. Sve imamo osim matične koju moramo naručiti. Ja šaljem mail: na web-u piše da je dostupan jedan komad, oni meni da je ali treba ga povući iz skladišta iz Njemačke?! Ja rekao ajde dobro... I sad ja pitam kada bi trebalo to sve stići u Rijeku i govore oni meni kroz 2,3 dana sigurno. Javljam se u utorak predvečer dal je matična stigla (kontam nije vrag da treba više dana i pol da stigne to sve iz Njemačke) i oni odgovaraju nažalost ne, do petka je sigurno tu. Tu sam bio živčan i ugasio komp i išao spavat. Drugo jutro šaljem mail, odgovaraju mi dolazi kroz dan/dva ali ako je želite uzeti morat ćete mi reći da je mogu rezervirati na vaše ime. I tu sam onda baš popizdio. Rekao sam im čekajte... ja vama 4000kn, a vi meni da je moram rezervirati? Dolazi mail ispričavam se vidim da ste već platili bla bla bla (valjda su dali da odgovara netko tko uopće ne zna za tu narudžbu). Tu sam im zaprijetio i rekao da ako do četvrtka poslijepodne paket ne bude na mojim vratima da ću dat ovaj slučaj okolo po internetu i u novine. Nakon toga dolazi mail: evo baš mi je kolega javio da bi matična trebala sutra (danas) biti kod nas u poslovnici. I ok, ja danas čekam... čekam... i ništa... javljam im se i oni meni nažalost ne, sutra do kraja dana. Znači od kud oni nabavljaju tu ploču? I danas mi je prekipilo i otkazao sam narudžbu i rekao da će dobiti "dobru" ocjenu od mene okolo. Tražio sam povrat sredstva i poslao ih u onu stvar. Pa kakva je to firma kad posluje na takav način? Može ih biti sram!

1. Kada su vidjeli koju ploču želim mogli su mi reći da je nemaju kod sebe u dućanu, ali nisu i to su mi rekli tek nakon što su vidjeli uplatu.

2. Odgovaranje na mail-ove. Znam da imaju posla i da ne stižu. Ali da prođe doslovno skoro cijelo radno vrijeme pa onda tek odgovore? Kako druge firme kojima sam se javio odgovorili kroz sat vremena ako ne i prije?

3. Način poslovanja, znači imao sam osjećaj da su moj slučaj bacali od jednog do drugog radnika i niti jedan od njih nije bio upućen u situaciju.

4. Ja iskreno ne znam kako oni opstaju kada rade tako polovično.

Eto toliko od mene...
lateralus_eye je offline   Reply With Quote