View Single Post
Staro 28.02.2014., 09:31   #69
nevjerni toma
Premium
Moj komp
 
nevjerni toma's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
Prije nego sto sam narucio u centro.hr g35 slusalice ( naravno tamo su mi rekli da ce doci u 18 sati i da dodem po njih ja dosao i nakon 20 minuta cekanja su mi rekli da nisu dosle i odustao sam od kupnje od njih ) isao sam vidjeti kod njih jer je na nabavi pokazivala cijenu od 689 kn ( 725 za kartice ). i vidim ja nije dostupno. Posaljem ja mail odmah u 8 ujutro, odgovor dobijem u podne di pise da ce doci za 3 tjedan, rekoh idem nazvati i pitati govoreci da nisam dobio povratni mail kada bi dosle slusalice kad mi lik kaze za tjedan dana ( ko tu koga, ni sami se ne mogu dogovoriti kada ce im slusalice doci ). I dobro ja uzeo druge pa cu ih prodati pa uzet g35 jer cijena je ok. Jucer im ja saljem mail u 17 sati ( rade do 20 ) da bi dobi tek danas odgovor u 9 sati da su slusalice dosle ali po cijeni od 950 kuna. Ja pitam cemu takva cijena kada je bila 689 kuna da bi mi on rekao da je to bila akcija ( cek akcija na artikl koji nije dostupan?? ). Isto tako sam ga prije pitao cemu takva cijena a on veli da imaju ugovor s logitech-om i da mogu staviti na neke proizvode takve cijene. Toliko o tome.
nevjerni toma je offline   Reply With Quote