View Single Post
Staro 15.01.2009., 02:24   #412
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
iz jako pouzdanih izvora znam SVI auti koji se prodaju po salonima ili nekim dilerima su JAKO rizična kupnja,većina autiju su ili kvarljiva pa su vraćena autosalonu ili su od taxista koji su ga pregazili s jedno 500 000km pa je kilometraza vraćena na 40 000

oba ova slučaja znam da su se dogodila i znam da se događaju svugdje

ja ako ću kupit ikad polovni,bit će to iz oglasnika i bome birat ću auto po prodavaču

frend prije 3 godine kupio tada novu ibizu od poštenog dečka koji je uletio u dugove i nije mogao otplaćivat kredu,to je bio buy auto k'o bubica dan danas imao je 20 000km

sve ostalo je običan biznis,od krša sklapljaju aute,vraćaju kilometraže itd ... garancija?mo'š mislit,gubit živce isto kao i s novim renaultom koji nikako da napravi 300km bez kvara,stalno na servis itd itd

frend je isto tako prodao jednim dilerima razbijen auto do jaja,za mjesec dana gle čuda auto u ponudi ispoliran k'o nov s manje kilometara i bez ogrebotine,a pol auta je falilo kad im ga je prodao

osiguranje mu je priznalo totalku,dobio pare od osiguranja i od te autokuće

po meni investirat u auto je jedino isplativo na lizing i to novi,sve ostalo je teški pušing

naravno,tko može...
__________________
Thoroughbred B je offline