View Single Post
Staro 01.02.2018., 16:02   #1034
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
A nis ne budes vidio ako gledas samo taj graf. Provrti npr gsam monitor preko noci pa vidi ujutro sto je zabiljezio
budem probao, je li moguce da zbog slabog gsm signala toliko pojede bateriju. U podrumu gdje sam zacorio mi je signal prakticki nepostojeci... ali i pixel je tamo prenocavao pa nije nikad ovako podudlao bateriju...

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Iako je postotak velik, mislim da manji nije ni moguć kada imaš uključeno sve živo - BT, wifi, NFC,... Samo još fali GPS pa imaš uključeno sve što možeš uključiti.
naravno da je manje moguce, nijedan do sada mi ne bi vise od 8-10% za tih 6-7 sati skinuo... sve i jedan mob mi ima sve ukljuceno, najbolje da gasim servise pa da moram mislit hocu moc platiti u trgovini mobitelom jer sam zagasio NFC (za koji btw ne mozes maknuti ikonu da je upaljen ) makli su UI Tuner s kojim si mogao maknuti ikone iz status bar-a, ili bluetooth u autu, itd....


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ne mora znaciti. Meni u pravilu zadnja 2 moba (sgs7 i n6p) su cuclali oko 1-2%/h u idleu sa svim tim upaljenim i preko noci (spojen sat na bt, wifi mreza, 4g ali bez data, nfc i gps upaljeni ali nisu se koristili).

Njemu je mozda upaljen location services, live traffic ili nesto trece sto non stop skenira mreze, lokaciju, kalkulira rutu za na posao/doma, google now/assistant... Nazalost meni su sce te usluge off jer nemam koristi od toga i osjetno cuclaju bat u idleu :/

Gps ako je upaljen i ako ga ne koristis onda ne cucla nista. Bt ak ne koristis bolje je ugasiti (primjetio sam malu ustedu u mojim slucajevima). Nfc nisam nikad testirao.
upaljeno mi je sve, no isto tako je upaljeno bilo i na pixelu i na noteu. Mobitel imam da ga koristim, a ne da gasim sve blagodati i feature novih uredjaja i tehnologija.

neka aplikacija cucla bateriju, sad treba otkriti koja. A iste imam uvijek na mobu, imam neki set aplikacija koje stavim i to je to.
Gabre je offline   Reply With Quote