View Single Post
Staro 30.06.2018., 12:24   #637
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
Ocito da ne.Posto vidim da kupujes u ED i Protisu, ja imam nesto kupovina u ED, sve ok do zadnji put u ED kad sam dobio ostecen monitor. Reklamirao sam ga i evo proslo dva mjeseca i jos ni monitora ni para.

Budem opsirnije napisao kad se zavrsi afera ED jel!

Protis nemogu preporuciti jer frend identican monitor kupio kao ja ali u protisu i nije mu se svidio i odlucio ga vratit di su oni umanjili za 400 kn povrat love jer kao monitor ostecen bio, kutija bila raspakirana, bio mastan navodno itd... price za djecu malu. Ovaj ga otvorio i pogledo. Nije mu bilo to to. Zapakiro i vratio. Monitor je platio oko 2k kn. Sto znaci da su umanjili cijenu za 20%, sto je puno jer imam prijatelje koje rade u istoj bransi i trgovacka marza nije 20%. Kak su oni to izracunali neznam al mi se ne svidja racunica.

E sad sto se tice monitora, ja imam lg 34 incha koj je kupljen u ED, uglavnom zadovoljan sam, jeftino sam proso, monitor je ok, malo backlight bleed al je generalno ok!

Frend drugi ima lg 34 inch al 144hz ( moj je 75 ), malo bolji od mog i zakrivljen, boje su bolje dosta nego na mom, kupljen u protisa i on prezadovoljan.

U svakom slucaju dobro razmisli, neznam koliko ti treba i kak si s lovom al treba sve uzet u obzir.
natal je offline   Reply With Quote