View Single Post
Staro 16.06.2018., 20:41   #1128
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
Jel ima koji dobar low profile cooler za cpu? Nisam dugo čitao nikakve recenzije!

Hvala
Da bi mogao dobiti neki smisleni odgovor trebaš navesti za koji socket ti je potrebit.

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova

Cooltek Jonsbo HP-625 (oću drugu boju), veliko (77mm), teško (735gr. s ventom), sve standardno i po PS-u (dimenzije PWM venta koji nije slim verzija, poniklovana baza...), budući da je relativno nepoznata firma (bar meni i u hr.) dodjeljujem mu titulu:
Jack of all trades, master of none
S ovim se baš ne bih složio. Čitajući po netu našao sam da je hladnjak malo slabiji od SilverStone SST-NT06-PRO-V2, ali sa ventom manjeg rpm-a.

Kako mi po dimenzijama savršeno odgovara uzeo sam ga u Uziju i mogu ga pohvaliti.
Kvaliteta izrade samog coolera je pola stepenice viša od Thermalrighta, mogu čak reći u rangu Noctue.
Vent je svakako lošiji od noctue, ali ako netko voli light show može proći.
Na minimalnom rpmu (600 RPM) je nečujan. Na maksimalnom ga nisam niti isprobavao, ali ako nekog zanima mogu probati...
Kako ja ne volim bljeskalice u kućištu odmah je zamijenjen drugim.
Montaža nije savršena jer cooler ne posjeduje backplate. Uspoređujući ga na primjer sa Zipang 2 na Intel socketu i push pinovima svakako je bolji, a po kvaliteti hlađenja su podjednaki.
Mogu reći da cooler daje poprilično za svoju cijenu i normalno specifičnu namjenu.
iggi je offline   Reply With Quote