View Single Post
Staro 22.01.2010., 20:48   #32
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Na telki se taman odigrava obračun kod ok korala a slično stanje je na mom stolu trenutno
Kako se može vidjeti sliku sam klonirao i igra tomb raider underworld je na rezi 1920:1080 dakle nativna od lcd tv-a a sony tu dakle radi na rezi koja je puno veća od njegove nativne



Kod prikaza svijetlih ili polusvijetlih scena u igrama oba monitora perfomaju vrlo dobro mada svaka tehnologija crt i lcd imaju svojih prednosti. općenito bi mogao reći da igre na lcd-u izgledaju ljepše dok je upaljeno svijetlo u sobi tj vrline su uočljive dok mane se uspješno skrivaju.



međutim da se svijetlo u prostoriji ugasi i pogotovo dok se prikazuju mračni interijeri pokazuje se ko je ipak kralj ovdje



onda netko ovdje dovodi u pitanje vrijednost od 300kn monitoru koji je u samoj kvaliteti prikaza jasno bolji od mrcine od 3000kn



Mogu ljudi obični pa i stručnjaci pričat crt je za odpad ali moje vlastite oči su jedini sud koji priznajem





Da nebi bilo zabune, o ovo lcd-u ja nemam uopće loše mišljenje, dapače mislim da je to najbolje iz tog svijeta kaj je sletilo na moj stol ali kao što rekoh crt je još u prednost u mnogim stvarima



Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 24.01.2010. u 15:53.
darkijas je offline   Reply With Quote