View Single Post
Staro 22.10.2009., 11:07   #101
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
1) Please glasajte na ovoj anketi

Jesam


2) Kada bi postojao neki čarobni način da onemogućimo blokiranje oglasa na stranicama PC Eksperta i PC Ekspert Foruma, dali biste imali nekih velikih zamjerki? (molim ne komentirati želje/ponašanje drugih, nego recite dali bi vama smetalo)

Osobno nebih, ne koristim nikakav adblock, niti imam iskustva sa istima, nekako sam se ispraksirao da te reklame uopće niti ne registriram dok čitam forum, jedino one unutar teksta koje ti zaklone ono što trenutno čitaš znaju biti frustrirajuće.


3) Kada bismo onemogućili blokiranje oglasa na stranicama PC Ekspert Foruma, ali naplaćivali mogućnost korištenja PC Ekspert Foruma bez reklama, kolika bi bila razumna mjesečna cijena za to?

U ovo se neću petljati, jer ne planiram plaćati.
Kao što rekoh reklame mi ne smetaju osim te jedne, te ako nebi došlo do toga da te reklame iskaču svako malo i onemogućavaju normalno korištenje foruma, a nadam se da neće, neću imati potrebe plaćati, no ukoliko ipak dođe do toga, jednostavno ću se udaljit sa foruma.
Poanta svega je da cjelokupnu bazu znanja koja postoji na forumu čine korisnici, čije znanje nije nitko platio, niti će ga platiti prodajom reklama, i nevidim razloga da ja plaćam nekome nešto kad je taj isti dobio to besplatno, no opet, iskreno se nadam da do toga neće doći jer volim ovaj forum i nebih ga se volio odreći.


Napomena: Ništa od ovoga ne uvodimo, nego samo skupljamo mišljenja pa da vidimo dali je vrijedno truda, ili ne.

Ovo sam već dosta puta doživio, tako da sam već sada 99% siguran da će do ovoga doći, i da će se nakon uvođenja naplate uvesti još puno više dodatnih reklama zbog kojih ćemo ili biti primorani gutat knedle i svako malo klikat X na sredini monitora da ugasimo reklamu, ili platiti pa da nam ih vi ugasite.
Sad će neki reći ne kenjaj, ovo-ono, ali to tako ide zbog same zarade firme, a ako griješim pa se ovo ne ostvari, bit će mi drago.
NHF.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline