View Single Post
Staro 16.07.2014., 17:24   #34
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Ja sam obavio svoj iskup. Evo iskustva

Prvo sam zvao SZK, rekli su mi da dođem s osobnom i puk brojem i da na licu mjesta će mi to odraditi.

Iskup sam obavio u glavnoj poslovnici u Zadru. Došao sam 1. put, čekao 45 minuta (osoblje je ljubazno i nisu oni krivi, ljudi čekaju da kupe SIM karticu koju mogu kupiti u dućanu pored) i poljubi vrata, naime pošto se to često ne radi treba sa šefom riješiti papirologiju.

Dođem drugi dan u zadano vrijeme, opet čekam 40 minuta ostavio sam broj, presliku osobne i rekli su da će me zvati kad je papirologija gotova.

Treći dan danas, dobio sam poziv da dođem u 14 sati. Došao sam tamo, javio se čovjeku, prvo su registrirali broj na mene jer nije bio registriran, kasnije sa šefom sam riješio ostalu papirologiju i potpis, dobio pare, potvrdu i doviđenja.

Šef mi je rekao da je ovo drugi put ikad da rade iskup u Zadru, da se u Zagrebu češće radi pa je brža procedura. Upozorio me da sad više nemam pravo na m-parking i ostale m-usluge i rekao mi je da kad se opet nakupe pare mogu ponovo napraviti iskup.

Sve u svemu, 3 dana, skoro 2 sata čekanja i pare su tu. Osoblje je bila jako uslužno, pristojno i sve su mi objasnili, nemam pogovora na njih. Nisam imao nikakvih problema s isplatom ili muljanja mene tako da 5+ za VIP iznenadio sam se.

Broj se seli u BonBon zbog 160kn trajanje bona i to je to.

Ovo je potvrda koju sam dobio da vidite kako to izgleda. To je to

sipe je offline   Reply With Quote