View Single Post
Staro 21.01.2011., 08:26   #113
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Ja u VIP vise necu ni nogom krociti. Firma u kojoj radim je presla sa t-mobile-a na vip , i u prici i na papiru je to bilo sve super. Međutim, u realnosti je situacija skroz drukcija. Na dan kad smo presli sa T-mobilea na VIP od 15 brojeva u firmi, samo 10 njih je dobilo mobitele. Znaci 5-ero ljudi je izvisilo i ja sam morao izmisljati toplu vodu, i decki su si sami morali placati otkodiravanje za mobitele. Druga stvar, dogovorili smo se za iphone 4, 3 komada. Na kraju od ta 3 komada ja sam jedva dobio 2 komada, s izgovorom da jednoj firmi mogu davati 1 iphone ( tj po jednom matičnom broju ). Normalno da je to bila laz i da su me vukli za nos, dok su mi kolege u firmi uredno pizdili jer nemaju obecani mobitel. Nakon navlacenja i svadnevnog mog dolaska u VIP centar dobio sam 2 ipohne-a, jedan 20.12, drugi 24.12. Svaki put sam cekao po 45min - 1 sat u redu u VIP centru.. A da ne kazem da se ispred mojih ociju dijelili iphončeki ljudima, i meni govorilo da ja nemam pravo ne njih. 3 primjerak mobitela ja i dan danas nisam dobio, niti vjerujem da cu ga uskoro dobiti. Zalio sam se sluzbi za korisnike, oni me ajmo reci odjebali i prebacuju mi vec 2 tjedna sa jedne službe na drugu.... Ima tu jos puno sitnica, i sranja ali ne vrijedi ih sve ni pisati.

Privatno vise necu na vip nema sanse, i bilo tko me pita preporucit cu mu da vip ne uzima
junkieee je offline   Reply With Quote