View Single Post
Staro 07.11.2009., 00:05   #105
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
@alengrosevic

najbezbolnije ti je da češ platiti po 100kn za svaki mjesec koji ti je ostao po ugovoru, znači 11 mjeseci, ili 10 već..

tarifa se ne može skinuti dok god traje ugovor

samo se može 3 mjeseca prije isteka ugovora produžit taj ugovor opet na godinu ili dvije i uzet mob po manjim cijenama.. a da bi se prebacio na nižu, trebaš pričekat kraj ugovora, prebacit se, pa opet možeš produžit ugovor uz uzimanje mobitela..


@fre@k

sve je besplatno ako zoveš sa skypa na skype.. na fiksni ili mob se naplačuje putem onih kredita..

a što se tiće Tele2...
imam VIP već 10god, stalno sam na prepaidu, ali zadnje 2ipol godine sam imao TCom Flex 60 tarifu.. napravio sam desetak poziva po minutu, ode limit... imao sam račune po 150kn... onda sam u 3. mjesecu ove godine prebacio broj na Tele2, i uzeo tarifu 150 (mislio sam 100 jer bi mi to bilo dosta, ali sam uzimao mob pa me "kao" jeftinije došao kod plaćanja kešom).. sad uopće ne pazim koga, koliko i na koji broj zovem... poruke pošaljem oko 40-50 mjesečno, zovem sve i svaša, čak i frendovima dajem dok im treba za neki poziv, surfam po netu.. i jedva potrošim tih 150kn... zadnja 2 mjeseca sam napravio "samo" 70kn ali moram platit 160, i ostatak se ne prebacuje.. zato sam ja htio otkazat ugovor ili bar da mi ga smanje na 100, ali su mi rekli da će mi ukinut broj a to ne mogu.. eto
T0mB1ll je offline   Reply With Quote