Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 20.02.2021., 11:33   #3196
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Konvektor i kalorifer ne ugriju ofc Prvo uplaim sat prije posla konvketor, pa onda dok radim prebacivam na kalorifer da mi noge ugrije A u tim sobsma2 se trenutno grije 2 radna dana da 2 ne, vikend ne.

Sa ovim da se mozes ugrijat samo na japanca se nebi složio. Osobno sam doživio dva grijanja na gree, a jednome mogu čak mjeriti potrosnju, i skorz dobro grije, i potrosnja je u super razmjerima i to za ovih ladnih, dalmatinskih, dana. Malo jesu glasniji, ali nista drastično, ne znam za druge brendove.

Vidis to mi je waaay to much novaca definitivno bi se zadrza ispod peteroznamenkastih brojki. A iskreno i ne kuzim taj multisplit sistem. Zasto je 1+3 Daikin Multi split skuplji od 3+3 običnog. Pa koliko ja vidim jedini benefit multi splita je da imas manje vanjskih? Ako se desi nesto da crkne vanjska, ili iscuri plin il nešto, sve tri unutarnje su bajbaj.

Mislim ako nemam neke pametnije opcije vjerojatno cu uzet sad samo dvije klime, pa kad se bude djelilo onda cemo razmisljat o trecoj. Stric mi je stavio klimu u hodnik ali dolje kod vrata, tako da ne puse u nijednu sobu. To mi nije neka opcija
OuttaControl je offline   Reply With Quote