View Single Post
Staro 25.08.2019., 21:54   #3846
leonardo
Premium
 
leonardo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere
Postovi: 284
Sve OK. Samo ja mislim da P400a nije toliko manji u odnosu na Fractal da i R5 nebi mogao ići gore. Slične su visine (R5 je mrvicu niži), P400a je 2cm uži i 6cm kraći.

Neznam dali si ga dobio u kompletu, ali sam okomiti bracket za Phanteks dođe 40€. Čak i kineski riseri upitne kvalitete dođu 15-30$. Ono što mene nervira kod svih vertikalnih bracketa je to da se nitko nije sjetio postaviti nosač sa grafičku karticu bliže matičnoj ploči budući da si slotove ispod ionako izgubio budući nema mjesta za nešto low-profile čak i da uspiješ iskemijati da tu karticu spojiš na ovaj nosač pomoću nekakvog L profila.

Iako imam Asus Auru na matičnoj, procesoru i grafičkoj kartici i matična ploča ima još dodatni RGB header za nekakvu traku meni sva ta svjetla koliko su mi po danu ugodna toliko me navečer samo ometaju. Čak sam preko indikatora rada na Define R5 naprijed stavio izolir traku koja blokira 3/4 svjetla tako da je i ta lampica sada dosta diskretnija. Kao što sam napisao nije nevjerojatno da možda uzmem TG, ali trenutno sam sasvim zadovoljan ovim setupom.

Zadnje izmijenjeno od: leonardo. 25.08.2019. u 22:21.
leonardo je offline   Reply With Quote