Tema: Iskon
View Single Post
Staro 17.05.2007., 00:39   #79
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor The Dragon Pregled postova
O cemu ti sinko, jesi ti pao mozda sa marsa? Je li uopce znas koja je to firma metronet? Ocito neznas. Metronet vec postoji duze vrijeme, ali su prije samo bili dostupni poslovnim korisnicima, tj. tvrtkama sto sada vise nije slucaj... I to je tebi 0 korisnika, neznas o cemu pricas...
Za sve one koji neznaju:
Metronet - dostupni su u 15 gradova, 30 centrala - to je podatak od prije mjesec dana, možda su sada jos negdje dosli...
ok vidim da ljudi ne kuze o cemu ja pricam. oni su se do metro2fasta bavili samo optikom kao tehnologijom spajanja korisnika. sada kada prelaze na adsl je to totalno druga prica. valjda taj dio se razumije? mislim da to buni jako puno ljudi koji mi pokusavaju objasniti kako metronet nije firma nastala prije 11 minuta u garazi...

ja sam isto neko vrijeme kad su oni izasli s metro2fastom mislio da su oni imali dsl ali samo za poslovne korisnike. sto je ispalo da nije bio dsl nego FTTB (mislio sam da nisu dovoljno ludi da bas u svaki mali ured koji hoce internet dovuku optiku).

ja za podatak da su oni u 30 centrala vec usli nisam cuo(cudi me isto da ih je tcom pustio u vise centrala nego li neke od konkurenata zbrojeno).. a prica da su dostupni u vec 15 gradova mi ne lezi uz pricu da jos nemaju ni jednog korisnika. a 30 centrala je za test fazu ipak puno previse IMHO.
msvrtan je offline   Reply With Quote