View Single Post
Staro 07.03.2007., 15:15   #42
mikimikic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 499
evo samo mala obavijest svim "bivsim" tcomovcima koji su prelsi na amis

naime danas mi dosao racun iamo sa 5gb paket kod tcoma, i to bi trebao platiti 59kn, a naravno da necu platiti iz jednog razloga jer bajta prometa nisam potroio a i da sam htio nisam mogao potrositi jer nisam imao telefonske linije, bez koje je nemoguce koristit adsl kod tcoma, ali nakon 30minuta telefonskog uvjeravanja osoblja tcom da je to nemoguce kaj su mi sposlali poslao sam prigovor na racun i sad cekam odgovor

sta je tcom napravio i zahtjevao od mene, anime ukoliko imate start paket i nenapraviti neist od prometa onda vam tcom nece nista naplatiti ali ako imate 5gb ili neki drugi paket onda ce vam naplatiti 5gb paketa u ovom slucaju 59kn, zato su tcomovci zahtjevali da se prebacim na start sta sam ja odbio jer bi samim time potvrdio da trebam platiti 5gb prometa za 2mj Zato kada dobijete radun zovite tcom i potrudite se sa njima ili platite 59kn ili koliko trebate da ih se rj. koje zbrke tcom napravio samo da bi dobio prometa lazu i kradu, nadam se da cemo se vidjeti na sudu, ustavri to i cekam ukoliko ne storniraju racun jer cu onda zatraziti da mi uvedu adsl na more makar nemam telefonske linije, a to je moguce kako oni tvrde a ujedno i nemoguce

Znaci kada vam dode racun zovite tcom i trazite ih da vam storniraju racun ukoliko niste mogli biti na njihovom internetu, a to nemozete ukoliko nemate njihovu telefonsku liniju doma


evotoliko od mene javljam kako se razvija sitvacija
__________________
mikimikic je offline   Reply With Quote