View Single Post
Staro 09.06.2019., 16:19   #5401
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
trebaš postaviti vlan ID za usluge koje imaš na optimi, net, tv,tel. sad imaš samo dsl sinkronizaciju i ništa više. negdje po forumu je to pisalo, trebao biš nać. zapravo - logiraj se kao admin na taj modem i u ptm konekcijama bi ti vlan id trebao pisati.

imaš nesrazmjer u brzini. 30mbit down, i 11mbit up? upućuje na neispravnu paricu ili, kao šta smo prije komentirali, nekakav loš spoj. sad kad si prebačen na vdsl ti je atenuacija skočila, ali sa 21db atenuacije bi svejedno 50mbita trebalo ići.

idealno bi bilo - uzmi laptop, router, produžni kabel i testiraj si liniju na onoj crnoj kutiji na fasadi, direkt dolazni tel kabel spoji u modem i vidi si statistiku. ima malo posla oko toga ali jbg. ovako može bit svašta.
Nisam uspio naći te podatke za VDSL koje moram ubaciti u fritza. Ovaj Innbox mi je zbunjujući, a ja nisam baš sa mrežnom tehnologijom i pojmovima na ti, ja sam očekivao da će njihov tehničar doći i da će on na licu mjesta vidjeti o čemu se radi. Kad su me prebacivali sa H1 na Optimu, njihov tehničar je u 5 min unio podatke u fritza, a ovu žensku u teh. službi optime sam pitao je li moguće isto napraviti za vdsl, ali ona ne zna.

Htio sam pokušati nadograditi firmware od fritza sa 6.20 na 6.30 verziju. Gledao sam postove od @frezer i @sipe, ali nekih linkova nema i sam postupak meni izgleda dosta zapetljano, pa se nisam htio upuštati u to da ne brickam router.

Strah me i petljati po tel. kutiji na kući pošto nemam tzv. "punch down tool" pa da nešto zabrljam i izgubim komplet liniju, a i ta kutija stoji na 4-5 m visine, pa nije baš zgodno.

Mislio sam sutra zvati tehničku podršku, iznijeti im svoje sumnje u ispravnost parice ili nekog kontakta. Mogu li njihovi tehničari provjeriti ispravnost parice ili čak da dođu do mene pa provjere kontakte kako si ti opisao? Koliko obično košta takav izlazak tehničara na teren?
Nekako mislim da je kod mene to ok spojeno kad gledam kontakte u kutiji, ali opet ne mogu biti siguran.

Raskid ugovora mogu obaviti do 17.06, pa se nadam da će se nešto dogoditi do tada, da će se utvrditi u čemu je problem.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote