View Single Post
Staro 22.12.2017., 20:34   #51
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Problem u VIP-u je što ljudi koji rade na prvim linijama nemaju pojma o ničemu. Danaas sam se raspitivao za ove brzine 500/120 i dali to može na optici od Amisa odnosno sada VIP-a. Gospođa koja radi u prodaji za postojeće korisnike kaže meni koji sam na optici od Amisa (VIP-a) već 4 godine, da ne može jer da sam ja na kablu. Ja joj rekoh da sam na optici a ne kablu i da je to gradio Amis svojim sredstvima, a ona meni na to da je to VIP optika jer da je tvrka u vlasništvu VIP-a već 7 godina. Na to ju ja upitam koliko dugo radi u VIP-u? Ona meni odgovori da skoro 2 godine, na što joj ja odgvorim da je Amis u vlasništvu VIP-a tek malo više od 2 godine, a da usluge na kablu nudi B-net koji je prije bio DCM i da je on u vlasništvu VIP-a više od 7 godina. Također sam sada skužio zašto sam dobio kod promjene modema modem za kabel a ne optiku. Gospođa tvrdi da u bazi piše da sam na kablu i da neka nazovem tehničku službu da to promjene.

Naravno tehnička služba mi kaže da piše kabel crtica OPTIKA. To samo pokazuje da ljudi koji rade na prvoj crti nemaju puno pojma o poslu koji rade, a isto tako je i sa tehničkom podrškom, tek tzv. viša instanca je u stanju dati neki suvisli i smisleni odgovor.

Nego može li netko reći tko ima VIP optiku 500/120 koliko košta paket i što je sve u njega uključeno, od TV do besplatnih minuta u telefoniji i prema kome sve.

Ono što mi nije jasno da na optici koja se nudi 500/120 piše da to nije fiks i da može biti i manje odnosno 350/75 otprilike. Pa nije to telefonska bakrena parica pa da brzina ovisi o udaljenosti od centrale? Jer na optici od Amisa je brzina stabilna i ne varira.
sakomako je offline   Reply With Quote