View Single Post
Staro 20.12.2011., 21:44   #57
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
Pa onda se bolje ubij jer očito nisi isprobao ni jedno ni drugo...to će koristit sestra i ne želi svaki put pokrećat aplikaciju za spajanje i zezat se s dotičnom...a i znam iz osobnog iskustva kako su te aplikacije loše, čak i programski, napisane i kako se lako znaju zblesirat u svim mogućim situacijama...homebox spajanje obavlja automatski i ima funkcionalnost kao i svaki drugi router...pogotovo ako treba npr. podesit wlan, tako da se može netko drugi u stanu spojit s kompom ili mobitelom...

I nije ugrađen usb stick (kako si se glupo izrazio), nego 3g modul...i znam zašto sam napomenuo da neću dotično riješenje...

I btw. ovaj tvoj gore način izražavanja (gramatički neću ni spominjat) pristoji djetetu, u ovom slučaju balavcu, od 8 godina koji je pročitao par časopisa pa misli da zna nešto o nečemu...

Sorry (i ne baš), al morao sam...

Ništa, hvala svima na informaciji, ipak je najbolje nazvat i pitat...
Sinek za tebe sam doktor nauka za mobilni internet i nemam 8 nego 40 godina i 6 godina iskustva na mobilnom internetu.

Upravo ti lupaš gluposti kao da si negdje nešto o tome pročitao a u biti pojma nemaš, ako ćeš već koristiti i w-lan onda se uzme uređaj koji postoji u vip ponudi klik

prednost sticka nad homeboxom je uz veću mobilnost i mogućnost aktiviranja noćne kao osmosatnog dnevnog flata za 49kn, znači flat promet od ponoći do 8 ujutro ako zatreba za updatee, updatee drivera, skidanja, dizanja, streamanja, whatever,

program se ne blesira onome koji ga zna podesiti i spajanje se može odrediti automatsko,

da li imaš još nešto dok sam ovdje?
Old friend je offline   Reply With Quote