View Single Post
Staro 29.06.2023., 23:16   #9
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Imam jedne stare sunčane (no name, ebay za šaku dolara prije ohoho godina), kojima su stakla otišla vrit. A zapravo nevjerojatno je koliko su izdržala s obzirom na režime korištenja i vlasnika
Bertone ti je dobro ime preporucio u Draskovicevoj, cak mislim da je Tenzera (vlasnik) ziv i da jos radi. Vidio sam ga prije godinu dana.

Meni su radili varenje Cazala i Matsude, sto nitko u ZG-u nije htio cuti. Cak su imali poznatog covjeka u Ghetaldusu, koji je radio najkompleksnija varenja, farbanje. Nazalost (kako sam cuo) Ghetaldus vise nema te usluge. Ali vlasnik spomenute optike ima velika poznanstva, ako on nemre, ne znam tko ce drugi moci.

Ima jedna mlada dizajnerica koja je radila okvire za velika imena, ona je to isto radila, ali nemam pojma kako medju (bas gledam) 700 kontakata, naci njezino ime, ne znam po kojem kljucu, jer nazalost, nisam upisao "optika" ili "naocale" pa ako se ne sjetim kasnije...

U Kauflandu Dubrava, u prostoru medju ducanima, prije zadnje renovacije, bila je optika koja je imala covjeka iz Sesveta, koji je vario, brusio...oni su samo poslali, te bi pricekao koji dan, da ovaj realizira te njima donese. Samo, nemam pojma kako se zvala ta optika,

...
Visage je offline   Reply With Quote