View Single Post
Staro 11.01.2016., 16:09   #64
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
SoT ne mora značit ništa a može značit sve. Vidio sam panjeva koji su na XDA temi Z5 svako malo dopunjavali mobilni da bi došli do 7 il 10 sati SoTa i hvalili se a na SS koji su postali ljepo se vidi da je pražnjeno pa punjeno itd. Tako da 2,5h SoTa na 47 sati uopće nije loše, to znači da baš i nisi težak korisnik i ne buljiš previše u ekran
Znam da ne mora značiti ništa ali mi je čudno da toliko odudara od brojki na koje nailazim na webu.

Milsim, ako mi u praksi bude gurao dva dana, tako svejedno za SoT

Istina je doduše da ovih dana nije bila gužva na poslu, a ja mobitel, pazi ovo, najviše koristim za pozive i poruke
Pa tek onda mail, office, muzika i igre tek tu i tamo. U ta dva dana je bilo nekih sat vremena surfanja i sat vremena igranja i instalacija/deinstalacija.

Vidjet ću krad krene žešće na poslu.



Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Za Z3 je to loše zapravo.
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
I meni se čini. Obično u dva dana imam prosječno 6 sati (malo manje sad na Conceptu, ali to je ionako beta program,tu je recimo 5 sati ) .
Pa da, djeluje i meni loše, ali budem vidio kad sve sjedne na svoje mjesto, poinstaliravam i maknem sve što treba. Pratim s GSam battery monitorom, nema ništa sumnjivog za sad.


Sony softver mi je kriminalno loš u odnosu na HTC, već sam maknuo galeriju, dialer, tipkovnicu i još ponešto
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote