View Single Post
Staro 11.09.2007., 11:08   #121
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Citiraj:
Autor CALINJOS Pregled postova
ma 2180 je majka,samo kod box coolera skinuti onu termalno vodljivu "traku" i namazati procesor jako tanko,eventualno malu tockicu na sredini pa staviti box cooler i malo ga drmati,pa ladi posteno,bolje nego kada ima tu traku koja se otopi (najcesce neuspjesno.
Meni ti radi ko lud, ima mnozitelj 10x pa se lagano moze podesavati brzi clock.
(Inace radi na 200MHz FSB x10)
temp kad nije OC,idle, su oko 28.
temp kad je OC na 3GHz,idle,je oko 31,dakle nista znacajno vise...
i kad je pod opterecenjem temp poraste za 6-8C,56C max u odnosu na bez OC 48-50C
eto kloknuo ga,makar UOPCE NIJE POTREBNO,ako imas neku grafu uz to (ja imam 8600GTS),ne mora biti mrcina,radi ko podmazano sve na ultra high i to na rezi od 1280x1024...AA nije potreban,osobno mislim da je to cista preserancija kad su mi rubovi glatki,mos mislit,kad predjes sa radeon 9600pro na gf8600gts,ne prestanes se diviti brzini...
ugl ne mos fulat procesor,skuplji je nekih 50-70kn od 2160,cak sam procitao negdje kada je OC na 3.6 ili tako nesta performanse su mu iste kao 6600 quad (ima manje cache-a,no to je jedva primjetno u stvarnom radu,ne benchmarkovima...)
ako imas jos pitanja slobodno pitaj..
pozdrav!
A vidis mi u potpisu graficku ;-).I ovako mi skoro sve ide na ful, pod ovo skor mislim na lost planet koji me ubio u pojam i zato sam odlucio promjenit plocu proc i rame. Ja bi uzeo bas ovu plocu sta ti imas i taj proc i nekakve corsair xms 667, jeftini su dosta jel mogu oni na 800mhz?

E da jos me zanima sta je bolje: tt big typhoon ili scythe ninja plus?

EDIT: evo malo sam procackao po guglu i kolko vidim ninđa je puno bolji.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 11.09.2007. u 11:49.
Disco je online   Reply With Quote