View Single Post
Staro 05.02.2010., 12:50   #110
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Prepričat ću vam ukratko.
Utovar u kombi se vrši tako da se svi paketi i vreće jednostavno ubacuju u kombi. Bez ikakvog slaganja. Bacaju ih jedan na drugi tako da se događa da je mali paket dole, a na njega se baci paket od 5 kg na njega. Pa na kraju na sve to bacaju se vreće s pismima.
Malo više paze na pakete na kojima piše lomljivo, ali to se dodatno plača.

Kad paket ite tipa iz ZG za ST ili obratno, uglavnom na dulje destinacije događa se da kombi nije pun i da se paketi nemogu fiksirati. Jednostavno šetaju po prtljažniku lijevo desno u svakom zavoju.

Najsigurniji prijevoz paketa je autobusom. Platiš vozaču 20 kn i čekaš kad dođe bus. Paket je na prednjoj šajbi i nikad se ništa ne slomi.
Evo jos jedna nevjerovatna stvar.Cekam cijelo jutro overseas dostavu.I lik dođe ja sam gledao telku i NIJE ni zvonio nego ostavi papirić i ode
I ja vidim kroz prozor overseas-ov kombi kak se okreće i odlazi i mislim si koji k...
Trčim van ali nema šanse da me lik vidi.uzimam papirić i zovem centralu koja mi daje njegov broj.Zovem lika da mu velim da se vrati da mi nije zvonio itd...
I on veli vec sam kilometar dalje i NE KANIM se vracati.Jedva sam ga nagovorio da u drugom dijelu grada netko preuzme paket.Mislim stvarno

Btw dok mi je DHL radio dostavu ljudi su dosli k meni doma u radno vrijeme i nikoga nije bilo doma pa su me uljudno nazvali na mobitel i pitali
da li postoji neka alternativna adresa da se preuzme paket.Njima je valjda bar malo stalo do mušterija
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote