View Single Post
Staro 02.08.2023., 12:41   #2786
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Evo jednog friškog iskustva. Trebam docking, nađem koji mi odgovara i tko za vraga, protis ga ima. Poučen ovom temom, dvoumim se da li da imam posla s njima ili ne. Pošto nisu veliki novci u pitanju, docking mi nije hitan, ajd budem uzeo kod njih.
Kupujem na webu s preuzimanjem u poslovnici, plaćam, dobivam email da su zaprimili uplatu te da će naručiti i obavijestiti me kada bude spremno za isporuku.
13 dana ni traga ni glasa od njih. Pošaljem ja njima mail da vidim šta se događa, odgovaraju sutradan da je pošiljka spremna za preuzimanje.
Dolazim danas u trgovinu iiiii..... (zvuk bubnjeva).... ne mogu naći moju narudžbu
Suma sumarum, čekao 13 dana, vozio se kroz grad, sad se moram zaje*avati s povratom para... Ali neka, nisu oni krivi, ja sam što sam unatoč ovoj temi imao posla s njima
Poštovani,

ispričavamo se na neugodnom iskustvu kojeg ste imali, da li nam možete poslati broj ponude kako bi provjerili o čamu se radi. Čim roba dođe u skladište sustav automatski šalje obavijest da se može preuzeti, kako je došlo do greške ne znamo i voljeli bi provjeriti ukoliko nam dostavite podatke. Ako ste tražili povrat novca isti bi trebali biti vraćeni za 1-2 dana ako je transakcijski račun ili 4-5 dana ako je plaćanje karticom. Ukoliko i dalje želite uređaj, nakon što provjerimo što se dogodilo i pronađemo rezervaciju, istu ćemo dostaviti o našem trošku
Protis je offline   Reply With Quote